atpūta

Kazaņas "Ak Bars" otro gadu pēc kārtas izcīna KHL čempiontitulu

Līdz ar to sērijā līdz četriem panākumiem ''Ak Bars'' svinēja uzvaru 4-3.

Spēles pirmajā periodā, kurš aizritēja līdzīgā cīņā, vārti netika gūti, taču pēc aizvadītajām 40 minūtēm rezultāts MVD jau bija nelabvēlīgs 0:2.

Spēles otrās trešdaļas otrajā minūtē Aleksejevs neviena netraucēts no vārtu priekšas viegli pārspēja MVD vārtsargu Maiklu Gārnetu pēc precīzām Aleksandra Stepanova un Jevgēņija Bodrova piespēlēm.

Pēc gūtajiem vārtiem spēle kļuva atklātāka, jo MVD vairāk centās uzbrukt, kamēr "Ak Bars" arī negribēja zaudēt cīņā par iniciatīvu un vairākas reizes varēja palielināt pārsvaru. Tas Kazaņas hokejistiem izdevās perioda 16.minūtē, kad atkal Gārnets tika pārspēts no vārtu priekšas. To paveica somu hokejists Kapanens pēc Dmitrija Kazionova piespēles.

...
Komentāri (0)  |  2010-04-27 22:23  |  Skatīts: 1035x

Lasīt tālāk.

Marks Gasols: Pau pasaules čempionātā nespēlēs

M. Gasols, kurš pārstāv Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Memfisas "Grizzlies", izteicies, ka P. Gasols pasaules čempionātā nepārstāvēs savu valstsvienību.

''Es nešaubos, ka Pau Turcijā nespēlēs, neatkarīgi no tā, kā beigsies NBA ''play-off'', viņš sacīja. ''Domāju, ka ir pienācis laiks, lai Pau atgūtu zaudēto enerģiju,'' Marks Gasols citēts turnīra oficiālajā mājas lapā.